عضویت در بنیاد

بنیاد بین المللی امداد و نجات ایثار از میان علاقمندان به فعالیت در حوزه مدیریت بحران عضو می پذیرد:

نحوه عضویت در بنیاد:

علاقمندان به عضویت در بنیاد و بهره مندی از خدمات بنیاد با تکمیل فرم عضویت از طریق سایت و یا به صورت ارسال فرم عضویت از طریق صندوق پستی بنیاد و پرداخت حق عضویت سالیانه اقدام خواهند نمود.

حق عضویت سالیانه (تعرفه ی سال ۱۳۹۲) برای اعضای حقیقی ۵۰۰/۰۰۰ ریال ( ۲۵ درصد تخفیف ویژه ی دانشجویان )  و برای اعضای حقوقی مهندس مشاور و موسسات تحقیقاتی و آموزشی ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال و اعضای حقوقی پیمانکار و تولید کننده ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد.

علاقمندان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده از طریق صندوق پستی و یا پست الکترونیک به عنوان عضو بنیاد شناخته شده و برای ایشان کارت عضویت برای اعضای حقیقی و لوح عضویت و تندیس امداد و نجات ایثار برای اعضای حقوقی صادر می گردد.

شایان ذکر است جهت همکاری بیشتر با بنیاد امداد و نجات ایثار ارسال رزومه ما را در خدمت رسانی یاری می نماید.همچنین اعضای حقوقی جهت عضویت می بایستی یک نفر نماینده معرفی نموده و مشخصات نماینده ی شرکت جهت عضویت درج گردد.

نشانی پستی جهت ارسال مدارک: تهران، صندوق پستی ۱۵۵-۱۶۸۹۵، بنیاد امداد و نجات ایثار

– نشانی الکترونیک جهت ارسال مدارک: info@isarngo.irinfo@isarngo.ir

خدمات و مزایای عضویت در بنیاد ایثار:

۱- اعضای بنیاد (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) دارای اشتراک رایگان نشریات علمی و اطلاع رسانی بنیاد می باشند.

۲- اعضای بنیاد (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از تخفیف ویژه در ثبت نام کارگاه های آموزشی و تخصصی ، همایش ها و نشست های علمی بنیاد بهره مند می باشند.

۳- اعضای بنیاد (دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) در شرکت در بازدیدهای علمی، کارگاه ها و … در اولویت می باشند.

۴- اعضای حقوقی بنیاد به عنوان همیاران بنیاد معرفی می شوند، در نشریات بنیاد و همایش های برگزار شده توسط بنیاد معرفی می گردند و می توانند از لوگو و نام ” بنیاد امداد و نجات ایثار ” در آگهی های تبلیغاتی خود استفاده نمایند.

تبصره ۱: درج آگهی اعضای حقوقی در نشریه و سایت بنیاد با تخفیف همراه می باشد.

تبصره ۲: معرفی اعضای حقوقی به مدت یک ماه به صورت آگهی در تبلیغات صفحه اصلی پایگاه رسمی اطلاع رسانی بنیاد به آدرس www.isarngo.ir  و پایگاه اطلاع رسانی موسسه مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ایران به آدرس www.retrofitting.ir رایگان می باشد.

۵- در صورت نیاز و در صورت امکان، بنیاد به عنوان یک همیار از هیچ گونه کمکی در قبال اعضای حقوقی و حقیقی و دانشجویی دریغ نخواهد نمود.

۶- اعضای حقوقی می توانند در صورت تمایل در برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی، همایش ها و برنامه های بنیاد همکاری نموده و به معرفی توانمندی های خود و فناوری های روز بپردازند.

۷- اعضای دانشجویی با فعالیت در بنیاد از پرداخت حق عضویت سالیانه معاف می باشند.

۸- بهره مندی اعضای بنیاد(دانشجویی ، حقیقی ، حقوقی ، هیئت علمی) از منابع مطالعاتی بنیاد از قبیل مقالات و کتاب های بنیاد رایگان می باشد. بانک مقالات و کتابخانه سایت با دسترسی محدود فقط برای اعضای بنیاد قابل بهره برداری است.

۹- اعضای بنیاد در اعزام به کشورهای خارجی به عنوان عضو تیم های سازندگی و امدادی در اولویت می باشند.

تبصره ۳: عضویت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در بنیاد افتخاری و رایگان می باشد و بایستی اساتید محترم از فرم همکاری با بنیاد جهت عضویت استفاده نمایند.

 

مدارک مورد نیاز:

تصوير شناسنامه یا کارت شناسایی

تصوير آخرين مدرك تحصيلي یا ثبت شرکت/روزنامه رسمی

وجه نقد یا رسيد پرداخت حق عضويت

کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان

دو قطعه عكس ۳ در ۴ یا عکس اسکن شده

آرم شرکت برای اعضای حقوقی

رزومه علمی و اجرایی(می توانید به صورت کامل در فرم بنویسید)

 

شماره حساب های بنیاد:

برای پر کردن و فرستادن فرم عضویت اینجا را کلیک کنید.

تمامی حقوق برای بنیاد بین المللی امداد و نجات ایثار محفوظ است.